Meble drewniane, łóżka do sypialni oraz łóżeczka i stoły

Biuletyn informacyjny
Szukaj

O firmie

 Administracja

 

Grabo to czołowy producent wysokiej jakości płyt oraz elementów meblowych. Kilkanaście lat doświadczeń i produkcji dla największych renomowanych firm z branży meblarskiej w Polsce i Europie, pozwoliło nam na rozwój własnych technologii obróbki drewna, z czego postanowiliśmy skorzystać tworząc własne projekty mebli drewnianych. Łóżka, stoły, łóżka piętrowe - meble z duszą, ponadczasowo trwałe.
Meble produkujemy z najwyższej jakości, litego drewna. Znajdziecie zatem Państwo w naszej ofercie łóżeczka dziecięce, solidne i eleganckie stoły oraz łóżka do sypialni i zestawy mebli - wszystko z  litego drewna bukowego.
Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu nasze meble wykonywane są z niezwykłą precyzją i starannością. To gwarantuje ich wysoką jakość oraz solidność, która pozwoli Państwu  cieszyć się  nimi przez lata.
Nasze łóżeczka, stoły oraz inne rodzaje mebli drewnianych znane są już na rynkach zagranicznych: w Niemczech, Austrii, Szwecji, Anglii, Francji i Słowacji.
Jednocześnie zapewniamy Państwa, że systematycznie poszerzamy swoją ofertę o nowe rodzaje łóżek, stołów, itp., oraz że bez przerwy poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze meble były jak najbardziej ergonomiczne i przyjazne w użytkowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.